Nasza oferta

Nasza oferta

Oferta Good Message

 

Public relations jest sztuką zawierania kompromisów. Polega na prowadzeniu relacji pomiędzy organizacją a jej otoczeniem, opartych na obustronnych korzyściach. Kompromis ma równoważyć zyski ekonomiczne firmy ze społeczną odpowiedzialnością firmy czy instytucji. Ma odpowiadać na potrzeby marki, ale także na oczekiwania jej otoczenia. Ma jednocześnie promować i budować wiarygodność, stawiając na równi kreatywność i zaufanie.

 

Prowadzimy kompleksową obsługę w zakresie komunikacji, public relations i doradztwa reputacyjnego – to nasza specjalność. Realizujemy też indywidualnie dobrane kampanie. Z naszych usług korzystają firmy i instytucje rynku finansowego, kapitałowego, podmioty branży energetycznej, budowlanej oraz deweloperskiej, a także grupy reklamowe i mediowe.

 

Wyróżnia nas strategiczne podejście do oczekiwań i potrzeb klientów. Szanujemy ich zróżnicowane modele działania i złożone cele biznesowe. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego postrzegamy naszą rolę nie tylko jako dostarczanie zamówionych rozwiązań na wysokim poziomie, ale także tworzenie dla klientów wartości dodanej.

 

Analiza i strategia

 

Być z informacją tam, gdzie jest klient – to życzenie każdego przedsiębiorcy. Aby je zrealizować, potrzebne jest z jednej strony doświadczenie, z drugiej – wiedza analityczna.

Digital PR

 

Rozwój nowych technologii, a wraz z nimi urządzeń, sprawił, że komunikacja stała się prosta jak nigdy. Użytkownicy wymieniają się informacjami w zawrotnym tempie.

PR i komunikacja

 

Budowanie przedsiębiorstwa mającego służyć klientom przez wiele pokoleń to proces oparty na wielowymiarowym zarządzaniu wszystkimi płaszczyznami jego funkcjonowania.

Relacje inwestorskie

 

Relacje inwestorskie to jedno z najważniejszych zadań firm notowanych na giełdach. Biorą one bowiem udział nie tylko w konkurencji w swoich branżach, ale także w rywalizacji o kapitał.

Media relations

 

Siła mediów jest dziś tak ogromna, jak jeszcze nigdy dotąd. Dlatego współpraca z nimi jest tak ważna. Dobrze prowadzone relacje z mediami to powinność każdej szanującej się marki.

Copywriting

 

Skuteczność w biznes zależy od jakości komunikacji i przygotowywanych na jej potrzeby informacji. Tworzymy teksty, artykuły, opracowania, prezentacje czy analizy.

Kontakt

  send@goodmessage.pl
  +48 501 330 753