Custom publishing


Custom_pub_oferta

Budowanie przewagi konkurencyjnej to jeden z głównych celów każdej firmy. Procesów prowadzących do jego osiągnięcia jest wiele. Innowacyjna oferta, prokliencka polityka cenowa, przyjazna obsługa – to najważniejsze z nich. Ale liczy się także fachowa i rzetelna informacja. W jej rozpowszechnianiu bardzo pomocne są magazyny firmowe oraz internetowe biuletyny informacyjne, jak np. newslettery.

 

Jak to działa?

Międzynarodowy koncern energetyczny, rozwijający sieć swoich usług w Polsce, postanowił docierać do odbiorców swoich usług, poprzez własny, fachowy magazyn. Chciał stać się dla klientów najważniejszym źródłem informacji o nowościach na rynku, ofercie, samej firmie, a także możliwościach optymalnego korzystania z jej usług. Zlecił więc przygotowanie koncepcji wydawniczej oraz materiałów tekstowych. Już pierwszy numer wywołał żywe zainteresowanie wśród klientów. A tak przedstawiała się strona tytułowa.

 

Czy gdybyś mógł dostarczać swoim klientom informacji podanych w tak profesjonalny i przyjazny sposób, skorzystałbyś z tej formy komunikacji? Tak się składa, że całość koncepcji wydawniczej i przygotowanie materiałów do wspomnianego magazynu powierzono naszej firmie.

 

Co proponujemy?

Tak podchodzimy do obsługi w zakresie custom publishing. Dla naszych klientów realizujemy:

  • przygotowanie kreatywnych projektów wydawniczych,
  • opracowanie koncepcji graficznych,
  • redagowanie materiałów tekstowych,
  • pomoc merytoryczną w rozwijaniu komunikacji z klientami,
  • skład, druk i dystrybucję wydawnictw.

 

Zobacz też: Public relations oraz Copywriting i ghostwriting.